facetsofislam.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Crook: Its Good To Be Bad (2010) Napisy PL dodany: 01/03/2011

Gatunek:
Akcja
Data Dodania:
01/03/2011
Wyświetleń:
2196
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Zamieszany w przemysł piracki Jai Dixit (Emraan Hashmi) opuszcza Indie z nadzieją na rozpoczęcie nowego życia pod nazwiskiem Suraj Bhardwaj. W tym celu udaje się do Melbourne w Australii. Kiedy na lotnisku spotyka Suhani (Neha Sharma) zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia. Zatrudnia się jako kierowca taksówki w agencji jej brata Samartha (Arjan Bajwa) który wini Australijczyków za śmierć swojej młodszej siostry (Smilie Suri) Kilka dni później w Melbourne wybuchają zamieszki na tle rasowym.


Crook: Its Good To Be Bad (2010) Napisy PL dodany: 01/03/2011

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18218 Online:12 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze facetsofislam.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis facetsofislam.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.